Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Середа, 20.09.2017, 03:21

Меню сайту

Головна » 2017 » Квітень » 12 » З 08 по 11 квітня на Рокитнівщині перебувала міжнародна іспанська делегація Асоціації «Іди з нами»

З 08 по 11 квітня на теренах Рокитнівщини перебувала міжнародна іспанська делегація Асоціації «Іди з нами». В рамках співпраці служби у справах дітей Рокитнівської РДА та іспанських колег вже четвертий рік поспіль діти-сироти, діти, які потрапили в складні життєві обставини та діти, що позбавлені батьківського піклування, відвідали Іспанію та мали можливість пожити в родинах іспанців. Цього року планується, що 25 дітей зазначених категорій відвідають Іспанію. Делегація у складі 11 чоловік, які завітали на Рокитнівщину відвідали сім’ї дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей які опинилися в складних життєвих обставинах, деякі навчальні заклади району, а також побували в Остках на «Українській лісопереробній компанії».
09 квітня у приміщенні Рокитнівської дитячої музичної школи відбулася зустріч з іспанською делегацією. Іноземців вітали голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, начальник служби у справах дітей РДА Жанна Боровець та діти, що опинилися в складних життєвих обставинах. Для закордонних гостей концертну програму приготували працівники та вихованці музичної школи. Гості, були приємно вражені. Також, приємним сюрпризом для дітей став виступ іспанського клоуна Даніеля, який своїм виступом розважав присутніх та дарував позитивні емоції. На завершення зустрічі, діти присутні на заході отримали продовольчі кошики.
В останній день перебування іспанської делегації в нашому районі, за участі керівництва району та представників Асоціації «Іди з нами», відбулося підведення підсумків робочого візиту та нагородження переможців конкурсу малюнків «Моя мрія», який було проведено за ініціативи іспанських колег. Переможцями конкурсу стали: учениця Дроздинського НВК «ЗОШ I-III ст. ДНЗ» Юлія Боковець, яка отримала планшет; учень Томашгородської ЗОШ I-III ст. № 2 Олександр Оленіч - велосипед; учениця Більської ЗОШ I-IIIст. Анна Гіс - рюкзак з начинням. На завершення зустрічі представники влади Рокитнівщини висловили подяку членам Асоціації, за увагу приділену нашим дітям.

Переглядів: 78 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 4.0/3

• Official Template Store