Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Неділя, 21.10.2018, 20:51

Головна » 2015 » Травень » 12 » Відзнака нашого сайту.
Відзнака нашого сайту.

На адресу школи надійшов Диплом, яким відзначено колектив школи, за місце у 10% кращих навчальних закладів України в номінації "Популярність у соціальних мережах"  серед сільських шкіл - учасників 5 конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти. У вебометричному рейтингу Sumy Web Rank, який проводив  Сумський державний університет V Конкурсу на кращий веб – сайт навчального закладу,  що проводився Інтернет – Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України сайт нашої школи увійшов в 10% кращих закладів України.

Інтернет Асоціація України у 2015 році виступила організатором 5-го Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники. Окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів.

Дана нагорода стимулює нас до подальшої роботи з удосконалення шкільного  веб – сайту. Надіємося, що і в наступних конкурсах та рейтингах наш   веб – сайт досягатиме успіхів.

З детальною інформацією про цей рейтинг можна ознайомиться на веб – сайті http://ranking.sumdu.edu.ua

.....................

Переглядів: 637 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/2