Головна
 
Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рокитнівської районної ради Рівненської областіП`ятниця, 18.01.2019, 07:23



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
МЕНЮ

Головна » 2018 » Грудень » 21 » В РОКИТНОМУ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ СПОРТИВНОГО 2018 РОКУ ТА ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ РАЙОНУ
09:16
В РОКИТНОМУ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ СПОРТИВНОГО 2018 РОКУ ТА ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ РАЙОНУ


Краса і велич, боротьба і сила духу, вирій почуттів - усе це чудовий і багатий світ спорту. У святковій атмосфері 20 грудня 2018 року відбулося підбиття підсумків спортивного життя Рокитнівщини 2018 року. Адже немає більшого щастя насолоди пишатися тим, що саме спортивні досягнення спортсменів району та їхня наполеглива праця поповнює скарбницю здобутків нашого краю і нашої України.
З головної сцени району спортсменів, учасників урочистостей привітали та нагородили: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації, а за сумісництвом помічник народного депутата України Василь ЯніцькийОлексій Берташ, депутат Рівненської обласної ради Віктор Охремчук, голова Рокитнівської районної федерації футболу Віктор Кириловець.
Вітаючи спортсменів району керівник району Микола Кушнір наголосив: «Спорт – це невичерпне джерело життя, сили і краси, який не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації, адже за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Сьогодні, ми зібрались тут, аби відзначити кращих спортсменів та тренерів району 2018 року, вшанувати ветеранів спорту. Нині у людей різних поколінь є бажання зберегти молодість і здоров'я. З впевненістю можу сказати, що ми маючи підтримку Президента України Петра Порошенка, голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, народного депутата України Василь Яніцький, депутатського корупусу Рівненської обласної ради, рухаємося в правильному напрямку, адже у районі створюються всі відповідні умови для розвитку спортивної інфраструктури, будуються сучасні багатофункціональні спортивні майданчики, встановлюються вуличні тренажери, оновлюється інвентар».
Розпочали церемонію нагородження із вручення сертифікатів, за підсумками відповідно до районної програми матеріального забезпечення кращих спортсменів та їх тренерів за 2018 рік відзначено:
- сертифікатом на суму 3 000 гривень – Касперську Ірину Олександрівну за І місце у Чемпіонаті Європи з СУМО у ваговій категорії 55 кг серед юніорок до 19 років в місті Ерд (Угорщина);
- сертифікатом на суму 2 000 гривень Берташа Назарія Леонтійовича за ІІ місце у Чемпіонаті Європи з СУМО у ваговій категорії 80 кг серед юніорів до 18 років в місті Ерд (Угорщина);
- сертифікатом на суму 1 000 гривень вручається Кулакевича Владислава Ростиславовича за ІІІ місце у Чемпіонаті Європи з СУМО у ваговій категорії 60 кг серед чоловіків до 21 року в місті Ерд (Угорщина);
- сертифікатом на суму 1 000 гривень Шеремета Димитра Юрійовича за ІІ загальнокомандне місце у Чемпіонаті України з СУМО серед юніорів до 18 років в місті Луцьку;
- сертифікатом на суму 1 000 гривень Чубика Владислава Олександровича за ІІ загальнокомандне місце у Чемпіонаті України з СУМО серед юніорів до 18 років в місті Луцьку;
- сертифікатом на суму 500 гривень Поштар Анну Юріївну за ІІІ загальнокомандне місце у Чемпіонаті України з СУМО серед юніорок до 18 років в місті Луцьку;
- сертифікатом на суму 500 гривень Кляпко Марію В'ячеславівну за ІІІ загальнокомандне місце у Чемпіонаті України з СУМО серед юніорок до 18 років в місті Луцьку;
- сертифікатом на суму 1 000 гривень Лесковець Юлію Василівну за ІІ місце у ваговій категорії 65 кг у Чемпіонаті України з СУМО серед жінок до 21 року в місті Луцьку;
- сертифікатом на суму 2 000 гривень Коханевича Вадима Васильовича за І місце у ваговій категорії 45 кг у Чемпіонаті України з СУМО серед юнаків до 14 років в місті Генічеськ;
- сертифікатом на суму 1 000 гривень Гордійчук Дарину Віталіївну за ІІ місце у Чемпіонаті України з СУМО у ваговій категорії 50 кг серед дівчат до 14 років в місті Генічеськ;
- сертифікатом на суму 500 гривень Вежичанін Діану Ігорівну за ІІІ місце у ваговій категорії 35 кг у Чемпіонаті України з СУМО серед дівчат до 14 років в місті Генічеськ;
- сертифікатом на суму 500 гривень Денисюка Дмитра Віталійовича за ІІІ місце у чемпіонаті України з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед чоловіків у ваговій категорії до 125 кг в місті Бровари;
- сертифікатом на суму 500 гривень Касперську Ірину Олександрівну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 49 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Качановську Світлану Андріївну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 46 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Попок Нелю Василівну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 69 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Лозян Анастасію Миколаївну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 73 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Шупрудька Вадима Віталійовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 48 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Чубика Владислава Олександровича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 65 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Богданець Назарія Юрійовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 71 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Берташа Назарія Леонтійовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 80 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Прита Андрія Юрійовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед кадетів (юнаки та дівчата 2001-2002 рр.н.) у ваговій категорії до 110 кг в місті Сарни;
- сертифікатом на суму 500 гривень Поштар Анну Юріївну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2003-2005 рр.н.) у ваговій категорії до 46 кг в місті Дубровиця;
- сертифікатом на суму 500 гривень Кляпко Марію В'ячеславівну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2003-2005 рр.н.) у ваговій категорії до 50 кг в місті Дубровиця;
- сертифікатом на суму 500 гривень Богданеця Дмитра Ігоровича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2003-2005 рр.н.) у ваговій категорії до 38 кг в місті Дубровиця;
- сертифікатом на суму 500 гривень Коханевича Вадима Васильовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2003-2005 рр.н.) у ваговій категорії до 41 кг в місті Дубровиця;
- сертифікатом на суму 500 гривень Кулакевича Віталія Юрійовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2003-2005 рр.н.) у ваговій категорії до 57 кг в місті Дубровиця;
- сертифікатом на суму 500 гривень Рацкевича Вадима Віталійовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2003-2005 рр.н.) у ваговій категорії до 62 кг в місті Дубровиця;
- сертифікатом на суму 500 гривень Васильчук Анну Володимирівну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2005-2006 рр.н.) у ваговій категорії до 26 кг в смт Володимирець;
- сертифікатом на суму 500 гривень Гордійчук Дарину Віталіївну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2005-2006 рр.н.) у ваговій категорії до 54 кг в смт Володимирець;
- сертифікатом на суму 500 гривень Даценка Володимира Ярославовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2005-2006 рр.н.) у ваговій категорії до 26 кг в смт Володимирець;
- сертифікатом на суму 500 (п’ятсот) гривень Ковалевича Олександра Володимировича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2005-2006 рр.н.) у ваговій категорії до 42 кг в смт Володимирець;
- сертифікатом на суму 500 гривень Міськова Ореста Олександровича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед юнаків та дівчат (2005-2006 рр.н.) у ваговій категорії до 59 кг в смт Володимирець;
- сертифікатом на суму 500 гривень Богданець Аллу Василівну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед чоловіків та жінок у ваговій категорії до 53 кг в місті Рівне;
- сертифікатом на суму 500 гривень Жульжик Марію Ігорівну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед чоловіків та жінок у ваговій категорії до 57 кг в місті Рівне;
- сертифікатом на суму 500 гривень Зубок Ніну Миколаївну за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед чоловіків та жінок у ваговій категорії до 65 кг в місті Рівне;
- сертифікатом на суму 500 гривень Трохимчука Максима Петровича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед чоловіків та жінок у ваговій категорії до 70 кг в місті Рівне;
- сертифікатом на суму 500 гривень Старенького Сергія Олексійовича за І місце у чемпіонаті Рівненської області з БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ серед чоловіків та жінок у ваговій категорії до 125 кг в місті Рівне;
- сертифікатом на суму 1 000 гривень Трохимчука Максима Петровича за ІІ місце у Кубку України з «Військово-спортивних багатоборств», імені генерала Кульчицького, розділ «Бойове двоборство» у версії Б-3 у ваговій категорії 65 кг в місті Полтава;
- сертифікатом на суму 1 000 гривень Трохимчука Максима Петровича за ІІ місце у чемпіонаті України з панкратіону серед чоловіків та жінок у ваговій категорії 62 кг у розділі Фул в місті Южне;
- сертифікат на суму 1 750 гривень Парчука Івана Івановича тренера Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи за підготовку чемпіонів і призерів України, області в змаганнях з сумо, боротьби вільної, військово-спортивних багатоборств та панкратіону;
- сертифікатом на суму 3 500 гривень Васильчука Володимира Аркадійовича тренера Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи за підготовку чемпіонів і призерів Європи, України, області в змаганнях з сумо та боротьби вільної.
Також, очільник Рокитнівщини Микола Кушнір, за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Рокитнівському районі Подяками відзначив:
Яніцького Василя Петровича – Народного депутата України;
Бричку Станіслава Івановича - Кисорицького сільського голову;
Михайленка Миколу Миколайовича - Директора державного підприємства «Остківський лісгосп»;
Волевача Василя Олексійовича - Масевицького сільського голову;
Дідка Івана Івановича – керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестпол», президента футбольного клубу «Граніт» селища Томашгород;
Гончара Петра Михайловича - Рокитнівського сільського голову;
Абрамчука Анатолія Йосиповича - Директора державного підприємства «Рокитнівський лісгосп».
Олексій Берташ перший заступник голови райдержадміністрації, помічник-консультант Народного депутата України Василя Яніцького, грамотами та преміями від нардепа Василя Яніцького за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу виховання та навчання підростаючого покоління, професійну майстерність, збереження цінностей фізичної культури та спорту, а також з нагоди спортивного свята «Підсумки спортивного року – 2018» відзначив:
- Нижника Богдана Олеговича - призера чемпіонату України з настільного тенісу;
- Сторожа Олега Васильовича - призера чемпіонату України з риболовного спорту.
За сумлінну працю особистий внесок у розвиток освіти значні досягнення у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди урочистостей, присвячених підсумкам спортивного 2018 року грамотами Рокитнівської районної державної адміністрації нагородили:
- Прита Олександра Сергійовича – вчителя фізичного виховання Томашгородського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»;
- Кудитіна Юрія Степановича - вчителя фізичного виховання Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
- Суханову Катерину Олександрівну – ученицю 11 класу Томашгородського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»;
- Мисюкевич Тетяну Віталіївну - ученицю 11 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
На завершення, грамотами, кубками та медалями відзначили футбольні команди, які стали переможцями призерами Чемпіонату Рокитнівського району з футболу серед чоловічих команд сезону 2018 року:
- футбольна команда «Лісівник» державного підприємства «Рокитнівський лісгосп» села Масевичі за перше місце у Чемпіонаті Рокитнівського району з футболу серед чоловічих команд сезону 2018 року;
- футбольна команда «Спарта» села Кисоричі за друге місце у Чемпіонаті Рокитнівського району з футболу серед чоловічих команд сезону 2018 року;
- футбольна команда «Челсі» села Рокитне за третє місце у Чемпіонаті Рокитнівського району з футболу серед чоловічих команд сезону 2018 року;
- футбольна команда ветеранів «Полісся» селища Рокитне за третє місце у Чемпіонаті Рівненської області з футболу 2018 року серед команд ветеранів Рівненської області з футболу.
Після закінчення церемонії нагородження для шанувальників здорового способу життя творчі колективи району подарували музичні вітання.

Переглядів: 26 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Нагорода сайту

Вхід на сайт

Пошук

Новий проект

TOMASHBASKET

ДНЗ-ЖУРАВЛИК

Відділ освіти

МОН УКРАЇНИ

рівне освіта

педпреса

зелена планета

друзі сайту
  • Єльнівська ЗОШ
  • Томашгородський НВК
  • Маринич В.М

  • календар
    «  Грудень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31

    Погода
    Погода

    статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    Copyright MyCorp © 2019
    Створити безкоштовний сайт на uCoz