Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Четвер, 15.11.2018, 03:59

Головна » 2018 » Жовтень » 31 » ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО
ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Складатимете ЗНО у 2019 році, та не знаєте ЯК воно відбуватиметься?

ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі пробне ЗНО) уже кілька років поспіль є одним із способів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (за відгуками вже теперішніх студентів).

Учасниками пробного ЗНО можуть стати особи (учні 10-их та 11-их класів, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років), які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування, як то кажуть, із середини та випробувати свої сили з окремих предметів.

Кожен, хто має намір пройти пробне ЗНО, матиме можливість:

- ознайомитися із процедурою проведення ЗНО 2019, максимально наближеною до основної;

- попрацювати із тестовими зошитами та бланками відповідей;

- навчитися правильно розподіляти час під час виконання тесту;

- пройти психологічну адаптацію в аудиторії і пункті проведення ЗНО;

- перевірити та оцінити рівень знань із обраних предметів.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 08 по 31 січня 2019 року на сайті ЛРЦОЯО (www. lvivtest@lv.testportal.gov.ua)

Терміни проведення пробного ЗНО 2019

16.03.2019 - українська мова та література;

23.03.2019 – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія      України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО - www.lvivtest@lv.testportal.gov.ua  або на сайті Українського ЦОЯО – www.testportal.gov.ua.

Додаткову інформацію можна почерпнути на електронних ресурсах, вказаних за гіперпосиланнями нижче:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Переглядів: 11 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2018  »