Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Середа, 13.12.2017, 19:37

Головна » 2016 » Жовтень » 30 » ПРОБНЕ ЗНО ЯК ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО
ПРОБНЕ ЗНО ЯК ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Одним із ефективних способів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, за відгуками вже теперішніх студентів, є пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО).

Учасниками пробного ЗНО можуть стати особи (учні випускних класів, випускники минулих років), які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування і випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Кожен, хто має намір пройти пробне ЗНО, матиме можливість:

- ознайомитися із процедурою проведення ЗНО 2017, максимально наближеною до основної;

- попрацювати із тестовими зошитами та заповнювати бланки відповідей;

- навчитися правильно розподіляти час під час написання тесту;

- пройти психологічну адаптацію в аудиторії і пункті проведення ЗНО;

- перевірити та оцінити рівень знань із предметів.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 10 по 31 січня 2017 року на сайті ЛРЦОЯО (www.lvtest.org.ua)

Терміни проведення пробного ЗНО 2017

01.04.2017 - українська мова та література;

08.04.2017 – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія      України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.

Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам ЗНО, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО - www.lvtest.org.ua або на сайті Українського ЦОЯО – www.testportal.gov.ua.

Пробне ЗНО – це перша спроба участі в процедурах ЗНО, яка дасть учасникам хорошу можливість відчути атмосферу та процес проходження тестування.

Переглядів: 91 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2016  »