Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рокитнівської районної ради Рівненської областіЧетвер, 13.12.2018, 15:10

Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?
Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

1. Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року буде проведено з 20 травня до 12 липня 2019 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.08.2018 № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 11.09.2018 за № 1030/ 32482.
  2. Кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме можливість скласти тести не більш як із чотирьох предметів із 11: українська мова і література, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, іспанська, французька мови.
  3. Результати ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч. XXI століття), а також ще один предмет за вибором випускника закладу загальної середньої освіти зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
  4. Випускникам закладів загальної середньої освіти, які виявлять бажання проходити ЗНО з іноземної мови та зарахувати їх як результати ДПА, необхідно буде обрати академічний рівень (якщо вивчали мову на академічному рівні чи рівні стандарту) або профільний (якщо вивчали на профільному рівні).
  5. Для студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а., учнів, (студентів, слухачів) закладів професійно-технічної освіти, які у 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту, обов’язковим є проходження ЗНО з української мови та літератури, математики або історії України (за вибором учня, слухача (студента) для зарахування результатів ДПА з української мови, математики або історії України.
  6. Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх учасників ЗНО відвідати сайт www.lv.testportal.gov.ua та скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування (http://lv.testportal.gov.ua:8080/), методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2019.

Додаткову інформацію можна почерпнути на електронних ресурса, вказаних за гіперпосиланнями нижче:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ - загальний форум порталу «Освіта Рівненщини»;

http://www.roippo.org.ua/ - сайт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти).

Переглядів: 42 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2018  »