Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Неділя, 19.11.2017, 00:42

Головна » 2015 » Жовтень » 26 » 2-6 листопада 2015 р. "Тиждень інформатики"
2-6 листопада 2015 р. "Тиждень інформатики"

2-6 листопада 2015 р.  "Тиждень інформатики".

Програма тижня інформатики.

Понеділок – 2 листопада 2015 р

1. Конкурс «Шифрувальник»

Умови: Беруть участь учні 5 – 11  класів (у повному складі). Перед вами таблиця з буквами. Потрібно побачити, прочитати і записати чим побільше інформатичних термінів. Можна читати у різних напрямках по горизонталі і по вертикалі, але не по діагоналі.

Перемогла команда 8 класу.

Вівторок - (3 листопада)

1. Конкурс – змагання на швидкість управління мишею. (5-11 класи)

Умови: Виконати вправу за найкоротший проміжок часу. 1 представник від класу. Беруть участь учні 5-11 класів. (Використовується тренажер управління мишею Шестопалова)

Дата, час і місце проведення: Конкурс відбудеться у кабінеті інформатики у вівторок (3 жовтня)  на перерві після 2-го уроку. (о 10-40 год.)

Переміг: Конончук Ігор - 11 клас.

2.  Конкурс «ЕРУДИТ».  (5-6 класи)

Умови: Беруть участь учні 5, 6 класів (5 учнів). Зачитуються загадки, які мають відношення до інформатики. Відповідає той клас, в якого була перша піднята рука. В разі правильної відповіді отримує 1 бал, якщо відповідь неправильна, то інший клас за правильну відповідь отримає 2 бали.  Якщо відповідь викрикнули, буде зніматися 1 бал з команди. Переможе той клас, хто набере більше балів.

Дата, час і місце проведення: Конкурс відбудеться у кабінеті інформатики у вівторок на перерві після 5-го уроку. (о 13-40 год.)

Перемогла команда 6 класу.

Середа - (4 листопада)

1. Екскурсія для учнів першого класу.

Проводять учні 7 класу – о 11-40 г.з використанням двох навчальних комп’ютерних ігор.

1. Конкурс «Швидкі пальці» (7-11 класи).  змагання на швидкість набору  тексту.)

Умови: Виконати вправу за найкоротший проміжок часу. 1 представник від класу. Беруть участь учні 7-11 класів. (Використовуються програма Microsoft Word).

Дата, час і місце проведення: Конкурс відбудеться у кабінеті інформатики у середу на перерві після 5-го уроку. (о 13-40 год.)

Перемогла: Нечиполюк Мирослава - 9 клас.

Четвер - (5 листопада)

1. Інтерактивне створення газети про свій клас. (7- 11 класи)

Умови: створити в програмі Microsoft Word  інформаційно-рекламну газету про свій  клас на одну сторінку. Дозволено використовувати такі технічні засоби (фотоапарат, мобільний телефон). Беруть участь учні 7-11 класів (по два учні від кожного класу)

Дата, час і місце проведення: конкурс відбудеться в кабінеті інформатики –  на перерві після першого уроку о 9-45 год – підготовка матеріалу для створення газети.

- о 10-40 – конкурс.

Переміг 9 клас

1. Тести на комп’ютері з різних предметів.  (7-11 класи)

Умови: З якого предмету (фізика, біологія, історія, література, географія) буде виконуватися тест для кожного учня визначить жеребкування. Результати виставляє комп’ютер. 1 представник від класу. Беруть участь учні 7-11 класів. . (Використовуються тести Шестопалова)

Дата, час і місце проведення: Конкурс відбудеться у кабінеті інформатики у четвер  на перерві після  5-го уроку. (о 13-40 год.)

Перемогла: Нечиполюк Мирослава - 9 клас.

П’ятниця - (6 листопада)

1. «Народна мудрість»  - конкурс –складачка.

Умови: з  розсипаних слів зібрати прислів’я чи приказку.

Дата, час і місце проведення:   - о 9-00 г. – отримання матеріалу для виконання завдання;

о 11-50 г. – прийом відповідей в кабінеті інформатики.

Переміг 11 клас

1. «Рекламний агент» - гумористичний конкурс.

Умови: Беруть учні 5 – 11 класів. Кожен клас отримує певну річ (фартух – 5 кл., брязкальце (дитяча іграшка)  -  6 кл.,  шарф – 7 кл., зубна щітка – 8 кл., металева чашка – 9 кл., резинка для волосся – 10 кл., дверна ручка – 11 кл.). Потрібно за допомогою реклами даної речі (в гумористичній формі) впевнити журі, що вона є дуже необхідною і незамінною  у використанні комп’ютерної техніки або у вивченні інформатики.  Представляти свій предмет можна 1 – 3 учням.

Дата, час і місце проведення:  в холі на першому поверсі у п’ятницю після 5-го уроку. Запрошуються усі, бажаючі.

Переміг 9 клас

............................. kudytin@mail.ru