Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Неділя, 19.11.2017, 00:41

Головна » 2017 » Квітень » 20 » 20 квітня 2017р. - Засідання школи молодого вчителя суспільно-гуманітарного циклу

20 квітня 2017р. на базі Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 пройшло засідання школи молодого вчителя  суспільно-гуманітарного циклу в якому пийняли участь вчителі Рокитнівського району.

Засідання пройшло за такою програмою:

Теоретична частина

1. Роль домашніх завдань у навчальній діяльності учнів.   - Попок Світлана Кирилівна, директор   Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
  2. Про обсяг і характер домашніх завдань.
  3. Диференціація домашніх завдань як шлях підвищення ефективності навчання учнів мови та літератури, а також суспільних дисциплін.
  4. Випереджаючи домашнє завдання на уроках літератури – особливий вид самостійної роботи учнів.
  5. Форми контролю за виконанням домашніх завдань.Прит Тетяна Пилипівна, заступник директора з НВР.

Практична частина

1. Відвідування показових уроків:

Зарубіжна література – 6 клас (3 урок) - Роберт Бернс. «Моє серце в верховині…». Ідея любові до батьківщини у вірші Р.Бернса.

Вчитель вищої категорії Харкевич Раїса Дмитрівна

Українська література – 5-Б клас (3 урок)М.Рильський. Його вміння бачити красу засобами поетичної мови. Поезія «Дощ»

Вчитель вищої категорії Яцкевич Наталія Вадимівна

Історія України – 10 клас (3 урок) - Узагальнюючий урок по темі «Встановлення та утвердження  радянського тоталітарного режиму (1921-1939рр)

Вчитель, спеціаліст ІІ категорії Лобур Руслан Петрович

Історія України – 11 клас (3 урок) - Процес Європейської інтеграції та його призупинення. Студентський майдан. Євромайдан. Революція гідності 2013-2014рр. Небесна Сотня.

Вчитель, (учасник школи молодого вчителя суспільних дисциплін)     Опанасевич Марина Василівна.

Українська література – 8 клас (4 урок) - Роздуми про добро і зло, вірність і зраду, доцільність самопожертви у повісті-казці  Юрія Винничука «Місце для дракона». Жанрові особливості твору.

Вчитель вищої категорії, старший вчитель Дьяконова Любов Миколаївна

Історія – 5-Б клас (4 урок) - Практичне заняття «Моя уявна подорож історичними місцями України».

Вчитель І категорії Потапчук Лілія Леонідівна

Українська література – 11 клас (4 урок) - Проза другої половини ХХ століття. Розвиток української прози. Її новаторські особливості.

Олесь Гончар.  Загальна характеристика доробку О.Гончара – романтика.

Творчий злет у 1960-ті роки. Його громадська і життєва позиція, роль у духовному відродженні нації.

Краса і сила кохання як матеріал художнього осмислення  в новелі «За мить щастя» О.Гончара.

Вчитель  спеціаліст Злочевська Олена Іванівна

2. Круглий стіл. Аналіз та обговорення творчих аспектів показових уроків.

3. Бліц-інтерв'ю  з молодими вчителями. «А я роблю так».

4. Психологічний тренінг «Я крокую до майстерності».

5. Поради методиста щодо видів домашніх завдань та способу їх подачі.

Переглядів: 111 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/2

«  Квітень 2017  »