Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Неділя, 19.11.2017, 00:43

Головна » 2016 » Квітень » 20 » 20 квітня 2016р. - Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді - І етап.
20 квітня 2016р. - Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді - І етап.

20 квітня 2016 року на стадіоні "Ювілейний" смт.Рокитне відбулися змагання у рамках першого етапу Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді. До участі були запрошені учні 9-11 класів всіх загальноосвітніх навчальних закладів району І-ІІ ст. та І-ІІІ ст, студенти Рокитнівського медичноого училища та Рокитнівського професійного ліцею.

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова райдержадміністрації Микола.Кушнір, перший заступник голови райдержадміністраціїї Олексій Берташ, начальник відділу освіти  райдержадміністрації Михайло Кузьмич, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації  Леонід Федорович та директор спортивно-технічного клубу ТСОУ Андрій Ковалець.

Основними завданнями проведення Спартакіади є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту.

В програмі проведення змагань: біг на 100 м; біг на 3000 м; підтягування на перекладині; метання гранати Ф-1 на дальність та стрільба з гвинтівки.

Участь у змаганнях взяли студенти освітніх закладів району та учні дванадцятии ЗНЗ району. Зокрема, Березівський, Глиннівський та Кам'янський НВК; Біловізька, Боровська, Карпилівська, Остківська, Томашгородська №2, Рокитнівська №3 загальноосвітні школи І ІІІ ст.; Томашгородський та Рокитнівський ліцеї і Рокитнівська гімназія. Переможцями змагань стали учні Томашгородського ліцею.

В особистому заліку учень 11 класу Томашгородської ЗОШ №2 Ігор Гіс зайняв ПЕРШЕ місце в метанні гранати (700гр.) з результатом 39 метрів

Результати Спартакіади допризовної молоді.

У індивідуальній першості результати наступні:

Переглядів: 169 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/2

«  Квітень 2016  »