Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Неділя, 19.11.2017, 00:42

Головна » 2015 » Грудень » 16 » 16 грудня 2015 р. - В школі пройшло районне методичне обєднання вчителів фізичної культури

16 грудня 2015 р. в школі пройшло районне методичне обєднання вчителів фізичної культури з теми "Інноваційні технології, як засіб впровадження компетентнісно – зорієнтованого підходу до навчання і виховання учнів."

В теоретичній частині виступили Торчинська Р.С., вчитель-методист   фізичної культури Томашгородського НВК школи  І-ІІІ ст-ліцей  з доповідю  "Інноваційні технології, як засіб впровадження компетентнісно-зорієнтованого підходу до навчання і виховання учнів.", Огороднік О.П., старший вчитель фізичної культури Масевицької ЗОШ  І-ІІІ ст. "Формування різних видів компетентності  при викладанні фізичної культури.", Ковалець О.П., вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни Старосільського НВК «Загальноосвітній навчальний                заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» "Полі функціональна роль нових інформаційних технологій у навчанні.", Мосаковський О.П., старший вчитель фізичної культури Рокитнівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3 "Визначення предметної компетентності, як здатності учня актуалізувати, інтегрувати й застосовувати в конкретній життєвій або навчальній ситуації здобуті знання з фізичної культури, набуті уміння, навички, способи діяльності. "Кінчур Ю.С., старший вчитель фізичної культури Рокитнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3  "Компетентність особистості – інтегрований компонент навчальних досягнень учнів."

В практичній частині учасники відвідали урок фізкультури  в 6 класі за темою «Баскетбол», який провів Кудитін Ю.С., старший вчитель фізичної культури Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 та майстер-класи на теми «Формування здорового способу життя на уроках фізичної культури» і «Сучасні підходи до викладання уроків фізичної культури», які провели Андріяшев В.Т. старший вчитель фізичної культури Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №3 і Огороднік О.П., старший вчитель фізкультури Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Також було проведено практичне заняття з вчителями "Покрокова інструкція та алгоримт створення блогу вчителя фізичної культури, яке провів Кудитін Ю.С., старший вчитель фізичної культури Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2

Учні 6 класу на методичноиу обєднанні

.......