Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34П`ятниця, 24.11.2017, 08:12

Головна » 2016 » Квітень » 12 » 12 квітня 2016 р - Районний методичний науково – практичний семінар з української мови та літератури

12 квітня 2016 р в школі пройшов районний методичний  науково – практичний семінар  з української мови та літератури з теми: "Методологія вивчення та реалізації педагогічного досвіду у творчу діяльність учителя"

Мета: підвищити рівень інформованості учасників семінару з питань вивчення, узагальнення та поширення педагогічного досвіду.

І. Теоретична  частина

1. Педагогічний досвід у системі підвищення кваліфікації вчителя: вивчення, узагальнення і впровадження.

Кушнір С.С. -  вчитель Рокитнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

2. Інноваційні форми впровадження і поширення педагогічного досвіду як важлива умова створення інноваційного освітнього середовища.

Попок С.К.., директор Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №2

3. Алгоритм вивчення досвіду вчителя в школі. Шляхи досягнення гуманізації освітнього процесу

Прит .Т.П. – заступник з навчальної роботи Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №2

4. Рекомендації щодо проведення шкільних та участі в районних етапах олімпіад, конкурсів з української мови та літератури.

Судік В.І.,  - голова м/о

ІІ. Практична частина.

1. Відвідування уроків з української мови та літератури.
  • Українська література  –  8 клас –  Яцкевич Наталія Вадимівна, спеціаліст вищої категорії(В. Дрозд. Іронічна, алегорично-химерна проза сучасного прозаїка. «Ирій» - химерна повість про неповторний світ юності, про вічне і швидкоплинне в житті людини).
  • Українська мова – 6 клас – Гіс Людмила Микитівна, спеціаліст вищої категорії – (Розвиток мовлення. Твір-оповідання за жанровою картиною).
  • Українська мова – 7 клас – Дьяконова Любов Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, - (Прийменник як службова частина мови. Прийменник як засіб зв’язку у словосполученні).

1. Засідання за «круглим столом»:

а) обговорення уроків і їх самоаналіз;

б) обмін досвідом із даної теми;

в) створення методичних рекомендацій та їх використання в практичній діяльності.

3. Обмін досвідом з проблеми вивчення та реалізації педагогічного досвіду у творчу діяльність учителя.

Члени МО

4. Майстер – клас.

Панько Т.П., вчитель української мови та літератури Рокитнівського навчально – виховного комплексу «Школа І ступеня - гімназія»

Переглядів: 194 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/2