Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 2 Рівненська область Рокитнівський район с. Томашгород вул.Гагаріна 34Середа, 20.09.2017, 03:22

Меню сайту

Головна » 2016 » Березень » 10 » 10 березня 2016р. - Районний конкурс на кращу екологічну агітбригаду «Земля - наш спільний дім!».

10 березня 2016р. в Рокитнівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №3 пройшов районний конкурс на кращу екологічну агітбригаду «Земля - наш спільний дім!».

У конкурсі взяли участь десять колективів загальноосвітніх закладів району, які мають досвід виступів перед широкою аудиторією з висвітлення екологічних проблем своєї місцевості та шляхів їх вирішення. Тематика виступів колективів „Висвітлення проблеми збереження та раціонального використання земельних ресурсів"

І місце -  зайняла агітбригада «Атмосфера» Рокитнівського  навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня –гімназія»;

ІІ  місце -  агітбригади «Аква-патруль» Рокитнівського  навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів –ліцей», «Eco-live» Томашгородського  навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»;

ІІІ  місце – розділили Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Карпилівська, Біловізька загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

- See more at: http://rokosvita.org.ua/news/konkurs-agitbrygad.html#sthash.Lpv9w6kw.dpuf

Вітаємо команду Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№2 з ТРЕТІМ місцем в цьому конкурсі.

10.03.2016 року в Рокитнівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №3, пройшов районний конкурс на кращу екологічну агітбригаду «Земля - наш спільний дім!».

Мета конкурсу:

- See more at: http://rokosvita.org.ua/news/konkurs-agitbrygad.html#sthash.DDAoChSj.dpuf

• формування екологічної культури та творчих здібностей учнівської молоді;
  • виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи з пропаганди екологічних знань;

• активізація екологічного руху в Україні.

У конкурсі взяли участь десять колективів загальноосвітніх закладів району, які мають досвід виступів перед широкою аудиторією з висвітлення екологічних проблем своєї місцевості та шляхів їх вирішення. Тематика виступів колективів Висвітлення проблеми збереження та раціонального використання земельних ресурсів ”.

На основі вимог до конкурсних виступів та критеріїв оцінювання:

• активізація екологічного руху в Україні.

На основі вимог до конкурсних виступів та критеріїв оцінювання:

Переглядів: 221 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 5.0/2

• Official Template Store